Pokój

Znudziła ci się twoja fryzura? Nowe techniki wychodzą naprzeciw twym potrzebom!

Połyskujące i przyjemne w dotyku kędziory to znak rozpoznawczy każdej zadbanej kobiety. Nie mówiąc już o tym, iż zdrowe włosy o wiele lepiej się układają i pozwalają na różnorodne special effects.

Jak taki efekt uzyskać?
Obecnie techniki i środki używane w salonach urody to wyższy poziom wtajemniczenia. Są skutkiem nowoczesnej kosmetologii, opierającej się na eksperymentach z innych dziedzin. Z tego powodu możemy być pewni, że proponowane nam zabiegi są nieszkodliwe i wpływają nie tylko na wygląd naszego uczesania, ale i zdrowie włosów. Przykładowo od kilku lat powszechnie stosowana jest keratyna do prostowania włosów. Tenże kosmetyk pochodzenia naturalnego posiada jednak nade wszystko działanie lecznicze, jako że wzmacnia strukturę włosa, odżywia go i zamyka łuski włosowe (keratyna do prostowania włosów). Rezultat prostowania włosów keratyną jest swojego rodzaju efektem dodatkowym, chociaż niesłychanie korzystnym i – przy odpowiedniej pielęgnacji – długookresowym. Przedstawia więc fenomenalną opcję zarówno dla trwałej , jak i dla codziennego prasowania włosów prostownicą.
Pokój
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Keratyna działa natomiast nie tylko prostująco. Od jakiegoś czasu w dobrych salonach fryzjerskich można przeprowadzić keratynowe kręcenie włosów, jakie jest pod każdym względem bezpieczne, a co więcej korzystne z uwagi na aplikowanie keratyny (keratynowe kręcenie włosów). Zabiegi keratynowe są specjalistyczne, a sam preparat jest dosyć drogi.

Oba te elementy oddziałują na koszty samego zabiegu, ale niech nas ona nie odstrasza. Zwłaszcza jeżeli nasze włosy są zaniedbane, obciążone czy nieposłuszne. Wzbogacanie ich keratyną da wyśmienite efekty, zauważalne nie tylko na zewnątrz.