Zakupy ze stylistką – usługa dedykowana nie tylko dla bogatych

Kiedy mimo wysiłków nieustannie masz wrażenie, iż nie potrafisz się dobrze ubrać, przeczytaj ten tekst, może znajdziesz dla siebie podpowiedź.

Bywa, że mimo pełnej szafy masz kłopot co na siebie ubrać przy różnorodnych okazjach. Wtedy z pomocą może przyjść stylistka. Nie sztuka mieć szafę, w której zalegają sterty ciuchów, jeżeli nie dasz rady skompletować przynajmniej paru zestawów. Rzecz tkwi w tym, żeby posiadać konieczne minimum, jakie będzie dostosowane do twojej sylwetki, stylu oraz sposobu życia.

W jaki sposób to zrobić? Gdy nie radzisz z tym sama, może powinnaś zainwestować w zakupy ze stylistką? Na początek przejrzy ona zawartość twojej szafy i podejmie decyzje, co zostawić, a czego należy się pozbyć – . Niedopasowane i nieużywane ubrania muszą zniknąć. Następnie zabierze cię do sklepu. Oczywiście za usługę personal shopper musisz zapłacić. Jednak wziąwszy pod uwagę fakt, że będzie lepiej zorientowana do jakich sklepów pójść, gdzie może być interesująca promocja, z pewnością zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

Jeśli masz za zadanie zgłębić ten temat dokładniej i chcesz przeanalizować zagadnienie pod innym kątem, to więcej znajdziesz w linku postu, który odnajdziesz pod tym linkiem.

Prawdopodobnie następne zakupy, nawet gdybyś robiła je samodzielnie, będą przebiegały prościej. Zakupy ze stylistką to opłacalna inwestycja. Oczywiście muszą być uprzedzone przeprowadzeniem rozmowy odnośnie twoich oczekiwań i wymagań. Najistotniejsze, aby nowe ubrania pasowały do ciebie. Uwierz, że czasem warto dać komuś innemu spojrzeć na siebie świeżym okiem.

Dobra stylistka skoncentruje się walorach twojej sylwetki i zasugeruje, jak je podkreślić. Doradzi, jak zatuszować wady – Jak wyszczuplić męską sylwetkę?. To wszystko jest możliwe przy pomocy doboru właściwych dla ciebie fasonów i odcieni.

Na zakończenie jeszcze uwaga odnośnie rosnącej popularności tego typu działań. Usługi personal shopper są dostępne w większych polskich miastach jak na przykład Poznań, Kraków, Warszawa, lecz też w mniejszych miejscowościach.