Dobry wzrok to podstawa. Musimy dbać o swój oczy

Im lepiej działają nasze oczy, tym znaczniejsza jest szansa na to, że później będziemy zmuszeni wyciągnąć rękę po okulary. Jednak ciągła praca przy komputerze, czytanie książek nie wciąż w prawidłowej pozycji, a do tego wszystkiego jeszcze nieprawidłowe odżywianie, mogą sprawić, że nasze oczy szybko będą wymagały wsparcia, gdyż ostrość widzenia, z miesiąca na miesiąc będzie zrobiła się coraz słabsza. Kiedy czujemy, że zaczyna nas pobolewać głowa, albo zdaje nam się, że literki są bardziej zamazane niż dawniej, to bez wątpienia powinniśmy się jak najszybciej udać do okulisty.

Czytaj dalej Dobry wzrok to podstawa. Musimy dbać o swój oczy

Masz problemy ze wzrokiem? Zdecyduj się na zabieg, który może ci pomóc – Femtolasik

Kłopoty ze wzrokiem są coraz poważniejsze? Wiele osób zmaga się z wadami wzroku, z jakimi ciężko im żyć, więc tak jak one powinieneś zastanowić się nad nowoczesną metodą korekcji, jaką jest Femtolasik Warszawa. Dzięki zastosowaniu lasera znanego jako laser femtosekundowy, można polepszyć jakość widzenia podczas jednego zabiegu. Na czym polega i co należy o nim wiedzieć, by nie mieć żadnych wątpliwości co do jego działania?

Czytaj dalej Masz problemy ze wzrokiem? Zdecyduj się na zabieg, który może ci pomóc – Femtolasik

Odwiedź salon optyczny i kup najatrakcyjniejsze okulary przeciwsłoneczne dla siebie na zbliżający się sezon

Chyba każdy zauważył, że lato nadchodzi do naszego państwa wielkimi krokami. Już od kilku dni za oknem świeci słońce, a temperatura dochodzi do niekiedy 30 stopni Celsjusza! Jest to wspaniała wiadomość dla osób, jakie wielbią tę porę roku. Z pewnością takich ludzi nie jest mało, a do tego grona należą szczególnie dzieciaki, jakie niebawem rozpoczną dwumiesięczne ferie od szkoły.

Czytaj dalej Odwiedź salon optyczny i kup najatrakcyjniejsze okulary przeciwsłoneczne dla siebie na zbliżający się sezon

Zaawansowane zabiegi estetyczne o czym warto nie zapomnieć przed konsultacją w punkcie specjalistycznym

Coraz większą popularnością tak wśród kobiet, jak i mężczyzn cieszą się różne zabiegi kosmetyczne. Dla wszystkich jednak najistotniejsze jest wybieranie tych najwyższej jakości, które nie zaszkodzą w żadnym stopniu zdrowiu, natomiast efekty będą szczególnie satysfakcjonujące.

Czytaj dalej Zaawansowane zabiegi estetyczne o czym warto nie zapomnieć przed konsultacją w punkcie specjalistycznym

Skuteczne leczenie różnego rodzaju wad oczu

Wzrok niewątpliwie należy do absolutnie najistotniejszych zmysłów dla wszystkich ludzi, a każdy, kto tylko nie jest w stanie w pełni z niego skorzystać ma niezwykle trudne życie. Niestety, najróżniejsze choroby związane z czymś takim mogą niekiedy spadać na dosłownie każdego z nas – dodatkowo stały się one szczególnie „popularne” w obecnych czasach, kiedy to wielu z nas spędza całe mnóstwo czasu z komputerem czy telewizorem. Dlatego też właśnie naprawdę warto zainteresować się odrobinę bliżej całym tym tematem i zdobyć chociażby podstawową wiedzę z tym związaną, gdyż dzięki temu w każdym przypadku będziemy mogli odpowiednio szybko rozpoznać wiele tego typu dolegliwości, które mogą akurat nas dotknąć. Oczywiście, istnieje również dużo skutecznych sposobów na znaczne zmniejszenie takiego ryzyka; do najważniejszych z nich należy wystrzeganie się wspomnianych wcześniej rzeczy takich jak telewizja, bowiem mogą one mieć bardzo zły wpływ na stan zdrowia naszych oczu. Niezwykle ważna jest tutaj również odpowiednia dieta, gdyż bez dziennej dawki witamin nasze oczy nigdy nie mogłyby działać faktycznie sprawnie.

Czytaj dalej Skuteczne leczenie różnego rodzaju wad oczu

Prosta i przystępna metoda usuwania wad wzroku

Sporo osób w dzisiejszych realiach zmaga się z przeróżnymi stałymi schorzeniami wzroku. Nasz sposób życia niezwykle temu pomaga – dużo czasu tracimy przed komputerem, który mimo iż zaopatrzony jest w najnowszej generacji monitor, nie jest obojętny dla naszego oka. Najbardziej rozpowszechnione schorzenia jak dalekowzroczność czy astygmatyzm, są dziedziczne, także planując potomstwo musimy liczyć się z tym, że przekaże mu ewentualną skazę. Jednak nauka poszła do przodu. W Obecnych czasach, laserowa korekcja astygmatyzmu nie jest niczym kłopotliwym.

Czytaj dalej Prosta i przystępna metoda usuwania wad wzroku

Dolegliwe wady wzroku najczęściej można wyleczyć, decyduje się na to coraz większa liczba ludzi

Przyczyny powstawania wad wzroku to przede wszystkim dziedziczenie oraz niedbanie o oczy. Te przykre zaburzenia coraz silniej uprzykrzają egzystencję i mają wpływ na pogorszenie samopoczucia ludzi nimi dotkniętych.

Czytaj dalej Dolegliwe wady wzroku najczęściej można wyleczyć, decyduje się na to coraz większa liczba ludzi

Odpowiednia troska o oczy czyli jakie okulary wybrać aby chronić oczy?

Troszczysz się o swoje zdrowie? Spożywasz jedynie pokarmy pochodzące z naturalnych upraw, istotna jest dla ciebie zbilansowana dieta? A czy w w swoim dbaniu o formę swojego ciała pamiętasz o swoich oczach? Jeżeli nie myślałeś dotychczas za dużo o swoim wzroku, koniecznie zmień to! Warto przypomnieć, kiedy ostatnio odwiedziliśmy okulistę, kiedy poddaliśmy się badaniu wzroku. Oczy to bardzo subtelny narząd, więc należna jest mu szczególna troska.

Czytaj dalej Odpowiednia troska o oczy czyli jakie okulary wybrać aby chronić oczy?

Wraz z nami starzeją się nasze oczy – Najnowszej generacji metody leczenia, skutecznie spowalniają pogarszanie się wzroku

Swoją doskonałość wzrok uzyskuje w wieku 20 lat. Inne choroby nabywamy poprzez oddziaływanie warunków środowiskowych. Zalążki starczowzroczności, czyli pogorszenia ostrości postrzegania poprzez stwardnienie siatkówki, pojawiają się po czterdziestce. Dużo chorób oczu można już zaklasyfikować do społecznych, najczęściej wiążą się z trybem życia, jaki prowadzimy.

Czytaj dalej Wraz z nami starzeją się nasze oczy – Najnowszej generacji metody leczenia, skutecznie spowalniają pogarszanie się wzroku

Co może pomóc w leczeniu niektórych chorób wzroku? Jak możemy poprawić komfort życia w przypadku pacjenta ze sporą wadą wzroku?

Kłopoty ze wzrokiem to częsta przypadłość. Szczególnie z wiekiem nasz wzrok może szwankować oraz może nie być w tak świetnej formie, jak kiedyś. Jak pomóc można w przypadku, gdy wada wzroku przeszkadza nam w życiu.
Z pewnością nie ma się co męczyć z taką przypadłością i warto zdać sobie sprawę z tego, iż obecnie są takie możliwości, jakie pozwalają na sprawną oraz bardzo skuteczną pomoc.

Czytaj dalej Co może pomóc w leczeniu niektórych chorób wzroku? Jak możemy poprawić komfort życia w przypadku pacjenta ze sporą wadą wzroku?

Masz problemy z oczami? Dowiedz się, w jaki sposób znaleźć fachowego okulistę

W dobie powszechnej komputeryzacji kłopoty z oczami są coraz bardziej nieubłagane. Wiele osób pracuje kilkanaście godzin na dzień wpatrując się w monitor i często nawet nie zwraca uwagi na słabnący wzrok. Dopiero, gdy trudności nabierają rzeczywiście pokaźnych rozmiarów, rozważamy, jak wybrać odpowiedniego okulistę, który pomoże nam rozwiązać problem z oczami.

Czytaj dalej Masz problemy z oczami? Dowiedz się, w jaki sposób znaleźć fachowego okulistę

Jak dbać o zdrowie własnych oczu?

Wzrok jest bez wątpienia jednym z najważniejszych ludzkich zmysłów. Należy dbać o oczy, w szczególności dzisiaj, gdy są one cały czas narażone na dosyć niebezpieczne schorzenia, jakie są owocem przede wszystkim długich godzin spędzonych przed ekranem komputera lub sztucznego oświetlenia. Jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób jest zaćma, która może doprowadzić do kompletnej ślepoty.

Czytaj dalej Jak dbać o zdrowie własnych oczu?

Korekcja zeza to standardowa operacja, którą należy przeprowadzić za młodu, wyłącznie wtedy może przynieść dobre rezultaty

Obecnie poprawianie wad wzroku nie jest czymś wyjątkowym. Specjalistycznym procedurom poddaje się mnóstwo osób dorosłych i dzieci

Czytaj dalej Korekcja zeza to standardowa operacja, którą należy przeprowadzić za młodu, wyłącznie wtedy może przynieść dobre rezultaty

Operacyjne leczenie wad widzenia to często jedyne rozwiązanie dla chorych

Aktualnie coraz częściej spotykamy się z ludźmi, jacy zmagają się przeróżnego typu wadami wzroku. W znacznej części przypadków jest to krótko lub dalekowzroczność, jaka wymaga jedynie noszenia okularów z małymi dioptriami.

Czytaj dalej Operacyjne leczenie wad widzenia to często jedyne rozwiązanie dla chorych

Nie jesteśmy w stanie wszystkiemu zapobiec

Mamy szansę unikać bliskiego oraz długiego siedzenia przed telewizorem, czy komputerem. Możemy pilnować, by wciąż posiadać właściwe oświetlenie w czasie czytania książki oraz by przyjmować wtedy prawidłową postawę, a i tak ma szansę się okazać, iż nasz wzrok zaczyna słabnąć, iż postrzegamy coraz gorzej, a co się z tym wiąże, że potrzebna jest jak najszybsza wizyta u okulisty oraz przeprowadzenie wszelkich niezbędnych badań.

Czytaj dalej Nie jesteśmy w stanie wszystkiemu zapobiec

Modele okularów – sprawdź, które są odpowiednie dla ciebie

Jeżeli dopiero wybierasz się do okulisty, musisz być zorientowany, iż nie ma jednego typu okularów. O ile oprawki dobierasz indywidualnie, w zależności od osobistych upodobań i możliwości finansowych, o tyle szkła dopasowane są do danej wady wzroku. Co trzeba o nich wiedzieć?

Czytaj dalej Modele okularów – sprawdź, które są odpowiednie dla ciebie

Gdy mamy istotny kłopot z naszym wzrokiem, w takim przypadku błyskawicznie zacznijmy leczenie jaskry

Jak wiadomo jest wiele organów, jakie są nadzwyczaj istotne w naszym organizmie. Każdy z nich odpowiada za jakąś bardzo ważną cząstkę, dzięki jakiej nasz cały organizm może idealnie funkcjonować.

Czytaj dalej Gdy mamy istotny kłopot z naszym wzrokiem, w takim przypadku błyskawicznie zacznijmy leczenie jaskry

Najważniejsze informacje na temat zeza, jakie są powody jego pojawiania się i w jaki sposób się je leczy.

Przy prawidłowym wzroku obie gałki w oczach podążają dokładnie w tę samą stronę. Steruje tym skomplikowany mechanizm mięśni odpowiedzialnych za ruchy gałki. Jeśli z jakiegoś powodu mięśnie te zostaną osłabione lub coś się z nimi stanie, to pojawia się problem z jednoczesną koncentracją wzroku na jakimś przedmiocie. Zewnętrznym rezultatem takiej sytuacji będzie uciekanie jednego lub obu oczu na boki, czyli popularny zez. Przyczyn tego schorzenia jest dużo, pojawia się ona przeważnie u małych dzieci, ale również starsze osoby mogą w pewnych okolicznościach na nią zachorować.

Czytaj dalej Najważniejsze informacje na temat zeza, jakie są powody jego pojawiania się i w jaki sposób się je leczy.

Obecnie niedoskonałości wzroku można usunąć przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, nie należy bać się takiego zabiegu

Coraz więcej ludzi zmaga się z wadami wzroku albo chorobami narządu oka. Na szczęście techniki walki z podobnymi komplikacjami okazują się dziś niesamowicie nowatorskie i efektywne.

Czytaj dalej Obecnie niedoskonałości wzroku można usunąć przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, nie należy bać się takiego zabiegu

Czy zastrzyk podawany prosto do oka jest bolesny i które schorzenia leczy się tą metodą?

Nasze oczy, szczególnie po ukończeniu 50. roku życia są narażone na liczne, postępujące schorzenia. Zastrzyk podany prosto do oka stanowi najszybszą metodę wprowadzenia medykamentu. Iniekcje doszklistkowe, czyli stosowana przez fachowców nazwa zastrzyków aplikowanych do środka oka.

Czytaj dalej Czy zastrzyk podawany prosto do oka jest bolesny i które schorzenia leczy się tą metodą?

Wykonanie zabiegu dzięki jakiemu można będzie lepiej postrzegać rzeczywistość.

Znacznie większa liczba młodszych osób ma kłopoty ze wzrokiem. Lekarze alarmują, iż wady wzroku pośród populacji pojawiają się znacznie częściej. Z tej przyczyny tak znaczące jest wykonanie zabiegu dzięki jakiemu da się lepiej postrzegać rzeczywistość oraz przez to świetnie funkcjonować na co dzień.

Czytaj dalej Wykonanie zabiegu dzięki jakiemu można będzie lepiej postrzegać rzeczywistość.

Czy każdy z wadą wzroku w postaci zeza może udać się na operację? Przydatne informacje dla osób, zamierzających pozbyć się takiej wady oczu

Niektórzy z nas od dziecka mają problemy ze wzrokiem. Niekiedy są to wady, które uniemożliwiają nam komfortowe obserwowanie otaczającego świata. Większość popularnych wad wzroku można leczyć poprzez okulary korekcyjne, w niektórych przypadkach niezbędne jest wykonanie zabiegu.

Czytaj dalej Czy każdy z wadą wzroku w postaci zeza może udać się na operację? Przydatne informacje dla osób, zamierzających pozbyć się takiej wady oczu

Dbaj o swoje oczy!

Wzrok z pewnością należy do zdecydowanie najistotniejszych zmysłów człowieka, a życie codzienne bez jego pomocy byłoby niezwykle trudne. Zresztą, nieustannie przekonują się o tym ludzie którzy cierpią z powodu rozmaitych wad wzroku – pod wieloma względami jest się wówczas wręcz uzależnionym od pomocy innych. Warto w takim razie zwrócić uwagę na to, że całe mnóstwo takich chorób może wynikać przede wszystkim z naszych własnych zaniedbań, zatem absolutnie każdy z nas powinien przykładać jak największą uwagę do tego, aby móc naprawdę odpowiednio dbać o swój wzrok.

Czytaj dalej Dbaj o swoje oczy!

Nasze oczy wymagają prawidłowej diagnozy

Niby wszyscy powiemy, iż wzrok jest bardzo istotnym zmysłem, iż bez niego trudno jest działać i przez to właśnie trzeba o niego troszczyć się. Ganimy dzieci, by nie siadały zbyt blisko telewizora, żeby nie czytały przy nazbyt słabym świetle. Jednak zazwyczaj dzieje się tak, że samodzielnie jako osoby dorosłe nie do końca już poświęcamy wagę do prawidłowej opieki oczu, a co się z tym wiąże, zazwyczaj okazuje się, że z wiekiem nasz wzrok psuje się w niesamowitym tempie.

Czytaj dalej Nasze oczy wymagają prawidłowej diagnozy

Jakie są najodpowiedniejsze nieinwazyjne i operacyjne metody osuwania wad wzroku?

Różnego rodzaju wady wzroku są znacznym problemem na dzień dzisiejszy. Niepokojące jest między innymi to, że dotykają coraz młodsze osoby. Przyczyny takiej sytuacji są różnorodne. Obecnie są to w dużej mierze aspekty biorące się z trybu życia prowadzonego przez coraz bardziej znaczne grupy ludzi. Jest to mianowicie tryb życia zdecydowanie siedzący, obejmujący długotrwałe siedzenie przed monitorem komputera. Bierze się to nierzadko z rodzaju zawodu, jaki się wykonuje. Ludzie tacy powinni jednak rekompensować sobie niedobory ruchu i aktywności, a często tak się nie dzieje. Do skutków prowadzenia siedzącego trybu życia zalicza się otyłość, wady postawy, jak również wady wzroku. Tym ostatnim można zapobiegać, zapewniając wytchnienie oczom. Pomocne są w tym spacery, najlepiej na łonie natury. Gdy jednak wada wzroku już się pojawi albo ma charakter wrodzony, można z nią walczyć rozmaitymi sposobami. Klinika okulistyczna jest miejscem, gdzie można zbadać stan swojego wzroku i zasięgnąć ewentualnej porady co do dalszego postępowania.

Czytaj dalej Jakie są najodpowiedniejsze nieinwazyjne i operacyjne metody osuwania wad wzroku?

Idealny wzrok dzięki laserowej korekcji – sięgnij o nowoczesne możliwości

Jak byśmy żyli bez zmysłów? Bez możliwości odczuwania ciepła, rozkoszowania się cudownymi zapachami czy spoglądania na piękne krajobrazy? Trudno nawet wyobrazić sobie taki stan rzeczy, bowiem odbieranie świata zmysłami leży po prostu w naszej naturze i jest podstawą naszego codziennego funkcjonowania.

Czytaj dalej Idealny wzrok dzięki laserowej korekcji – sięgnij o nowoczesne możliwości

Zwyrodnienie plamki żółtej – przyczyny, symptomy i wartości leczenia

Zwyrodnienie plamki żółtej, nazywane też „AMD” jest schorzeniem siatkówki połączonym z wiekiem, powodującym stratę widzenia centralnego. Stanowi naczelną przyczynę zgorszenia się ostrości widzenia u ludzi po 50 roku życia w krajach wysokorozwiniętych. Plamka żółta jest odpowiedzialna za nasze widzenie centralne. Za pomocą jej działania realne jest czytanie, identyfikacja twarzy, obserwowanie telewizji i jazda autem. Dzięki niej zauważamy również kolory.

Czytaj dalej Zwyrodnienie plamki żółtej – przyczyny, symptomy i wartości leczenia

Zwyrodnienie plamki żółtej – zobrazowanie choroby, profilaktyki i sprawnego leczenia

Zwyrodnienie plamki żółtej to choroba, która pogarsza wzrok i ostrość widzenia, w szczególności na wprost. Osoby, które cierpią na zwyrodnienie plamki żółtej, często widzą mglisty, zamazany obraz, zaś kolory zdołają wydawać się nieznacznie wyblakłe. Dodatkowo pacjenci z tą chorobą, nierzadko skarżą się także na zniekształcenie obrazu albo czarną plamę przed okiem, jaka zawsze pojawia się w tym samym położeniu.

Czytaj dalej Zwyrodnienie plamki żółtej – zobrazowanie choroby, profilaktyki i sprawnego leczenia

Obecne leczenie wad wzroku. Nowe metody.

Kiedy borykamy się z poważną wadą wzroku lub taką, która bardzo mocno przeszkadza np. w pracy, dobrze jest pomyśleć o korekcji wzroku. O zakwalifikowaniu konkretnego chorego do zabiegu decyduje okulista mający specjalizację z chirurgii refrakcyjnej. Bywa, że kwalifikację przeprowadzają lekarze, którzy personalnie nie wykonują korekt, dlatego też diagnozę warto jeszcze potwierdzić. W jaki sposób przygotować się do zabiegu i ile kosztuje laserowa korekcja wzroku?

Czytaj dalej Obecne leczenie wad wzroku. Nowe metody.

Masz wielką wadę oczu? Może czas zdecydować się na laserową korekcję wzroku?

W współczesnych czasach coraz większa ilość osób ma kłopoty ze wzrokiem. Zwykle pierwsze objawy zdarzają się jeszcze u dzieci, a wraz z upływem czasu wada się pogłębia – wpływ na to ma zdecydowanie fakt, iż młodzi ludzie (Ia nie tylko) coraz więcej swojego czasu spędzają przy komputerach.

Czytaj dalej Masz wielką wadę oczu? Może czas zdecydować się na laserową korekcję wzroku?

Przypuszczalnie wady wzroku wkrótce będą wyłącznie wspomnieniem, przyczynią się do tego innowacyjne technologie

Innowacyjne procedury od kilku lat pomagają wielu osobom uwolnić się od uciążliwej wady wzroku. Laserowe zabiegi stają się coraz modniejsze i korzysta z nich coraz większa liczba ludzi, którzy nie chcą już nosić okularów.

Czytaj dalej Przypuszczalnie wady wzroku wkrótce będą wyłącznie wspomnieniem, przyczynią się do tego innowacyjne technologie

Operacje zeza – wybór właściwego eksperta jako gwarancja sukcesu

Obecnie spora część z nas pracuje przed monitorem. Praca podobne powoduje, że rośnie prawdopodobieństwo rozmaitych chorób. Jest to związane z faktem, że niezmiernie wiele osób mających pracę przed komputerem nie troszczy się właściwie o swoje zdrowie.

Czytaj dalej Operacje zeza – wybór właściwego eksperta jako gwarancja sukcesu

W chwili, jeżeli powinieneś skontrolować wzrok albo zakupić soczewki, optyk czeka w każdym większym mieście

Badania ukazują, że coraz więcej osób ma kłopoty związane z oczami. W dużej mierze za wspomniane zjawisko odpowiada znaczne zanieczyszczenie powietrza i ogrom czasu, jaki spędza się przed monitorem komputera lub telewizora. W momencie, jeśli zauważy się u siebie pewne niepokojące objawy, które wiążą się z oczami, lepiej bez zwłoki udać się do okulisty. Odpowiednie widzenie to niesamowicie istotna sprawa!

Czytaj dalej W chwili, jeżeli powinieneś skontrolować wzrok albo zakupić soczewki, optyk czeka w każdym większym mieście

Najważniejsze zasady dbania o swój wzrok, jakie są obecnie sposoby leczenia problemów z oczami.

Wzrok jest dla ludzi najważniejszym organem zmysłu, w praktyce zdecydowana większość bodźców ze środowiska jest odbierana właśnie przy pomocy oczu. Osoby, które nie widzą, są w dużej mierze nieobecne w społeczeństwie, zwłaszcza w naszym kraju, gdzie osoby niepełnosprawne mają bardzo pod górkę. Z tego też powodu w interesie wszystkich ludzi jest troska o oczy, tak aby mogły one jak najdłużej służyć.

Czytaj dalej Najważniejsze zasady dbania o swój wzrok, jakie są obecnie sposoby leczenia problemów z oczami.

Sporo pracujesz przed komputerem? Zadbaj o swój wzrok

Ostatnimi czasy, znacznie więcej osób posiada pracę, która potrzebuje od nich ciągłego przebywania przed ekranem monitora. Mimo iż komputery są współcześnie bardzo nowoczesne i bezpieczne, tak intensywne ogniskowanie wzroku na oświetlonym obiekcie, nie może być bez znaczenia dla naszych oczu. Dlatego tez, jeśli sporo czasu spędzasz w ten sposób, musisz regularnie kontrolować wzrok. Jeśli potrzebny jest ci sprawdzony okulista Toruń posiada pełno placówek gdzie takiego znajdziesz.

Czytaj dalej Sporo pracujesz przed komputerem? Zadbaj o swój wzrok

Troszcz się o swój wzrok razem z trójmiejskimi poradniami optycznymi

Nasz wzrok jest niezwykle delikatny i ułomny.Zaś dziś, w epoce, gdy niemal kilka godzin dziennie, siedzimy przed monitorami komputerów lub telewizorów,niezwykle łatwo go pogorszyć. Najważniejszą rzeczą, która pozwoli nam zachować widzenie w dobrej kondycji, jest troska o higienę oczu i ich odprężenie. Nie należy również zapominać, iż, w przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek początkowych dolegliwości wystąpienia u nas wad wzroku, nie warto zwlekać lecz udać się od razu do specjalisty, a potem zaś okresowo sprawdzać stan zdrowia.

Czytaj dalej Troszcz się o swój wzrok razem z trójmiejskimi poradniami optycznymi

Współczesna, zaawansowana oraz nadzwyczaj efektywna korekta wzroku – FEMTO lasik

Femtolasik to nowomodna, nadzwyczaj zaawansowana i nadzwyczaj sprawna korekta wzroku, jaka należy do jednych z bardziej zaawansowanych metod na całym świecie. Jest to metoda, jaka zalecana jest pacjentom z sporą wadą wzroku, do takich wad wzroku powinno się między innymi nadwzroczność czy też różne rodzaje astygmatyzmu. Metoda ta jest metodą głęboką, w toku zabiegu używa się specjalnego lasera.

Czytaj dalej Współczesna, zaawansowana oraz nadzwyczaj efektywna korekta wzroku – FEMTO lasik