Naucz maleństwo życia w zgodzie z naturą – niech lilijka harcerska stanie się jego znakiem

W chwili obecnej wiele osób chce spędzać czynnie swój wolny czas. Jest to naturalnie fenomenalna wiadomość dla naszego społeczeństwa, gdyż duży odsetek dzieciaków ma problem z nadwagą i pozostałymi dolegliwościami cywilizacyjnymi. Wszystko to jest spowodowane przede wszystkim siedzącym trybem życia , a także niezdrowym jedzeniem. Jeśli zmienimy własne nawyki to możemy mieć świadomość, że będziemy cieszyć się witalnością do końca życia.

Czytaj dalej Naucz maleństwo życia w zgodzie z naturą – niech lilijka harcerska stanie się jego znakiem

Zielona szkoła czyli kapitalny pomysł na świetną zabawę oraz sprawną naukę dla twojego dziecka

Okres przerwy zimowej oraz wakacji to etap, w jakim możemy przygotować dla swojego dziecka wiele atrakcji. Mamy na przykład możliwość udać się na rodzinne wakacje w egzotyczne miejsca albo też zwiedzać urokliwe rejony Polski.

Czytaj dalej Zielona szkoła czyli kapitalny pomysł na świetną zabawę oraz sprawną naukę dla twojego dziecka

Gdzie wybrać się na wakacje?

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Już niebawem rozpocznie się sezon wakacyjny. Na ten okres wyczekujemy z utęsknieniem okrągły rok. Jesteśmy już przemęczeni znojną, codzienną pracą i zasługujemy na porządny odpoczynek. Rodacy mają swoje sprawdzone miejsca na wczasy. Od wielu lat popularne są takie kierunki jak: gorąca Hiszpania, zabytkowe Włochy, czy egzotyczna Tunezja. Wypoczynek za granicą to przede wszystkim gwarancja udanej pogody.

Czytaj dalej Gdzie wybrać się na wakacje?