odchudzanie

W świecie, gdzie wzorem dla wielu są modelki z okładek czasopism każda normalna dziewczyna musi zgubić kilka kilo

W czasach, gdzie ideałem dla wielu są modelki z okładek czasopism każda zwykła dziewczyna musi zgubić kilka kilogramów. Patrzymy na kobiety mające ponad 175 cm wzrostu, mające niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i zastanawiamy się, co zrobić, by też tak wyglądać. Nie jest to najlepszy punkt odniesienia. Ale, jeżeli rzeczywiście dokucza nam kilka lub kilkanaście kilogramów więcej warto pomyśleć o ich zrzuceniu. Jak szybko schudnąć?

odchudzannie
Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Odpowiedź nie jest prosta. Trzeba wprowadzić w codzienność wiele zmian. Trzeba zacząć ćwiczyć, co najmniej dwa razy każdego dnia, nie jeść słodyczy i pamiętać o pięciu regularnych posiłkach. Do tego powinniśmy pić sporo wody. To jedyny sposób na to by pozbyć się nadmiaru kilogramów dość szybko. Ale, jeśli chcemy żeby rezultat był widoczny po dwóch tygodniach powinniśmy iść do dietetyka i zapłacić za zajęcia z trenerem personalnym. Dzięki temu w krótkim czasie schudniemy – ciekawa strona najistotniejsze, schudniemy zdrowo, bez obawy, że zrobimy sobie krzywdę. Niesamowite diety nie są zdrowe (przenieś mnie do strony). Nie powinniśmy wierzyć, gdy czytamy, że po tygodniu będziemy ważyć kilkanaście kilogramów mniej. W tego rodzaju reklamach nie wspomina się, że po następnych dwóch tygodniach wrócimy do poprzedniej wagi.

Wszyscy doskonale wiedzą, że ćwiczenia to zdrowie. Dodatkowo odpowiednia dieta i naprawdę czujemy się lepiej. Jednak najważniejsze jest to żeby być systematycznym. Jednak dla wielu ludzi zdrowy tryb życia to chwilowa moda. Kaprys na coś innego. Kiedy tymczasem dobrze byłoby pamiętać o tym, że ciało mamy tylko jedno. Jeśli zależy nam na tym, by mieć siłę i chęci do życia
odchudzanie
Autor: Studio Pięknego Ciała LADOS
Źródło: Studio Pięknego Ciała LADOS

powinniśmy wprowadzić zdrowe nawyki ciągle. Nie możemy poddawać naszego ciała rollercoster’owi w stylu przez kilka miesięcy jem wszystko, co zdrowe i ćwiczę, a przez kolejne dwa nie straszne mi są żadne ograniczenia.

Nie zapominajmy, że warto postawić na złoty środek. Nie wariujmy i nie wycinajmy sobie żeber, by uzyskać talię osoby, ale również nie doprowadźmy do tego by hula hop zatrzymywało się na naszym brzuchu. Pamiętajmy też o tym, że zdrowe życie to nie jedynie jedzenie i ćwiczenia, ale też pokarm dla naszej duszy. Owszem nasz umysł będzie efektywniej działał dzięki ruchowi i dobremu jedzeniu, ale też wyszukajmy sobie jakąś pasję, której oddamy się bez reszty. Dzięki hobby nasze życie naprawdę stanie się przyjemne i zdrowe.