Lekarzowi możesz zaufać

W poszukiwaniu miłości do… siebie

Czasami mimo że odbierani jesteśmy jako ludzie sukcesu i wszechobecny kryzys wcale nas nie dotyka, nie mamy poczucia satysfakcji i najzwyklejszej radości z naszego życia. Czasami powody tego musimy odszukać w naszej przeszłości, w stosunkach rodzinnych lub małżeńskich. Łatwo przeoczyć moment, przestajemy panować nad naszymi zachowaniami. Bezsenność, ciągłe przemęczenie, nadmiar kawy i papierosów, apatia, konflikty małżeńskie, niekontrolowane napady złości, apodyktyczność wobec dzieci, niskie poczucie własnej wartości – te symptomy powinny zwrócić naszą uwagę.

Stanowczo odradzamy sięganie po reklamowane lekarstwa na stres czy depresję z pominięciem rozmowy z psychologiem. Bombardujące nas reklamy niezawodnych środków na stres czy depresję nie powinny uśpić naszej intuicji, która doradza nam, że trzeba wyeliminować przyczynę, a nie symptomy naszych wewnętrznych problemów.

tabletki
Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście wizyta u psychoterapeuty przestała być czymś dziwnym, ludzie nie ukrywają tego, sięgają po poradę specjalisty, co więcej – po sukcesie serialu „Bez Tajemnic” z najpopularniejszymi aktorami polskiej sceny stało się to modne. Jeśli celem naszych poszukiwań jest dobry gabinet psychoterapii, z jego ugruntowaną renomą w dziedzinie psychologii, jest miejscem, gdzie działa wiele tego typu gabinetów. Możemy skorzystać z konsultacji psychologicznej, terapii indywidualnej, terapii małżeńskiej i dla par, oraz coraz modniejszego coachingu.

Czy interesują Cię zbliżone zagadnienia? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (http://www.niwki.pl/produkt/olej-slonecznikowy/) tego typu wpisów znajdziesz na naszej następnej stronie. Zachęcamy!

Polega on na przekształceniu pod opieką psychoterapeuty naszych nieuświadomionych lub pozornie nierealnych, skrzętnie ukrywanych marzeń w realne cele. To perfekcyjnie opracowane ćwiczenie samorozwoju, z którego korzysta wielu wysoko specjalizowanych pracowników firm.

Jeśli jesteśmy mieszkamy w Krakowie lub w jego okolicach, znalezienie dobrego gabinetu powinniśmy rozpocząć od wklepania w gogle haseł: psychoterapeuta kraków, a następnie na prześledzeniu stron internetowych ośrodków psychoterapii i opinii o nich na forach internetowych. Nie jest regułą, że pasującego do nas psychoterapeutę wyszukamy za pierwszym razem. Warto jednak podjąć wyzwanie, bo nie ma nic cenniejszego, niż samoakceptacja i satysfakcja z własnej egzystencji, bez względu na nasz status materialny i potocznie pojmowaną karierę. Polecany specjalista:

Źródło: