W jaki sposób polubić golenie? Jakiego rodzaju akcesoriów i kosmetyków warto użyć?

Jednym z takich nielubianych przez mężczyzn zajęć jest golenie. Z pewnością wielu panów, którzy każdego dnia z rana golą się powie, iż nie znosi tego nudnego zajęcia.

W niektórych przypadkach jest to sprawa podejścia, lecz też źle dobranych przyrządów i kosmetyków. Czy golenie można polubić?
skóra twarzy

Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyka
Na pewno można, a są o tym przekonaniu ludzie, którzy z golenia zrobili swego rodzaju rytuał. Tak, nie powinno dziwić, że jakaś osoba podchodzi do tematu bardzo poważnie. Niektórzy panowie, którzy cenią sobie oryginalny styl, mają też trochę tradycyjne podejście do tematu. Tania jednorazówka już im nie wystarcza, chcą niejako powrócić do czasów, kiedy przyrządy do golenia były inne niż obecnie, jednak były naprawdę dobre oraz służyły latami. Takim są maszynki z wymiennymi żyletkami. Można nawet dzisiaj ich używać, czego potwierdzeniem jest Muhle Razor . To wyjątkowa marka, która wypuszcza tego typu perełki na rynek. Nie można także zapomnieć o dobrym pędzlu do nakładania piany.
A jak sytuacja przedstawia się z dzisiejszymi kosmetykami do golenia? Gdy spojrzymy na półkę, gdzie znajdują się pianki do golenia , to musimy się zastanowić co zakupić.

Czy zajmują Cię zbliżone tematy? Jeżeli tak, to jeszcze więcej tego typu opisów opracowano na naszej kolejnej stronie. Zapraszamy!

Na pewno używanie ich to niesamowicie wygodna sprawa. Mamy bowiem gotową pianę, którą tylko nakładamy na twarz. Nie trzeba wsmarowywać żadnych kremów, które po goleniu trzeba dokładnie zmyć. Piana taka zmywa się bardzo szybko.

kłopoty

Autor: Darkside_sithlord [Marlon Garcia]
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chodzi o żele do golenia, to jest również ich duży wybór.

Na pewno są one fajnym wyborem dla panów o skórze wrażliwej, ponieważ żel ma bardziej jednolitą konsystencję, która bardzo dobrze pokrywa naskórek i przy okazji w większym stopniu chroni przed uszkodzeniami i często mocniej nawilża.