dziecko

W co ubierać nasze pociechy?

Kiedy nasze pociechy pojawiają się na świecie, najczęściej zamierzamy im oddać, wszystko, co najcudowniejsze. Pragniemy im dać to, czego nam brakowało w młodych latach. Dlatego oprócz różnych zabawek oraz innych gadżetów, które pomagają nam w codziennych czynnościach, potrafimy oddać mnóstwo pieniędzy na stylowe ciuszki dla naszych milusińskich. Nawet małe dzidziusie przebieramy w markowe ciuszki znanych firm.Staramy się, by nasze dzieci budziły niesamowity podziw pośród otoczenia. Ale pamiętajmy, że to nie jest żaden konkurs piękności. Nie trzeba kupować naszym dzieciom najbardziej kosztownych bluzeczek w sklepie, tylko dlatego, że to znana firma.

niemowle
Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com

Dajmy naszym szkrabom nacieszyć się tym wyjątkowym czasem, jakim jest z pewnością dzieciństwo. W różnych sklepach można spotkać przesłodkie spódniczki dla dziewczynek, w których nasze córki prezentują się jak prawdziwe księżniczki. Nie przenośmy naszej fascynacji modą na nasze dzieci. Pozwólmy dziewczynkom nosić różowe sukienki z falbanką, rajtuzki w groszki i kokardki na włosach. To jest jedyny moment, gdy mogą wyglądać jak apetyczne ciasteczka do schrupania.
Nasz syn także nie musi za każdym razem wyglądać jak miniaturka swojego taty. Spodnie dla chłopca na kant wkładajmy mu na wyjątkowe uroczystości, a nie w dzień powszedni. Nie róbmy z naszych dzieci ofiar mody. Na to wszystko też będzie czas.

ubranie
Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

Aby nieco oszczędzić na ubrankach dla dzieci, warto odwiedzić pobliskie lumpeksy. Znajdziemy w nich mnóstwo niezwykłych rzeczy w doskonałym stanie. Czasami możemy trafić na spodnie nawet z metką. Czasami też możemy tu wygrzebać ciuszki znanych projektantów w niezwykle niskich cenach. Zwracajmy za każdym razem uwagę na materiał, z jakiego ubranko zostało uszyte. Najlepiej, żeby był naturalny i przyjemny dla wrażliwej skóry naszego malucha. Dobrze tuż przed zakupami dowiedzieć się jakie są najnowsze promocje na przykład tutaj – strona z ciekawymi propozycjami. Czemu stracić czas na długie chodzenie po galeriach, jeśli są takie możliwości?

Warto także wybrać się do centrum handlowego i sprawdzić, jakie rabaty przygotowały dla nas ulubione sieciówki. Może uda nam się trafić na wyjątkową okazję. A wówczas pieniądze, zaoszczędzone na ubraniach, jesteśmy w stanie z czystym sumieniem przeznaczyć na nową zabawkę lub małą przyjemność dla siebie.