Utalentowane dzieci – w jaki sposób zagospodarować im czas?

Gdy nie wiemy, w jaki sposób wypełnić czas sobie i naszym pociechom możemy zawsze pomyśleć o Internecie. W Internecie poza marnotrawstwem czasu na gapieniu się na plotki można też wyszukać rzeczy, które coś nam dadzą. Jednak jak wiemy nie ma nic za free. Dostaniemy nagrodę, jeśli sami coś ciekawego zaproponujemy. W Internecie jest wiele różnych konkursów.

poprzebierane dzieci

Autor: davitydave
Źródło: http://www.flickr.com
Konkursy online pozwalają na to, by wręcz w ostatniej chwili wysłać odpowiedź. Nie musimy kupować znaczka pocztowego, ani wysyłać listu, potrzebny jest nam adres mailowy lub zalogowanie się na jakiejś stronie. Wszystko to zajmuje kilka lub kilkanaście minut. Są konkursy dla dzieci skierowane do maluchów i są te dla ludzi starszych. Wystarczy dobrze poszperać. A co istotne rzeczy, które można wygrać w tego typu konkursach są rzeczywiście ciekawe i cenne. Dość często również osoby, które nic nie wygrały dostają upominek gwarantowany, czyli prawie za każdym razem coś dostaniemy.

Ręcznie wykonane

Drogie Mamy, odpoczywamy!

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Dawniej nasze babki robiły dla nas drobiazgi do zabawy. Dawniej zwykłe krzesło i koc stawało się świetną bazą do ukrycia, a fragment starego kartonu był kamerą. W dzisiejszych czasach dzieciaki muszą mieć super model smartfona i komputer z ekstra grami żeby mieli co robić. Ale prawda jest taka, że zależne jest to od tego jak dzieci wychowamy. Oczywiście nie możemy dzieci odsuwać od współczesnej technologii, ale można od najmłodszych lat rozwijać ich wyobraźnię. Jeżeli chcemy żeby dzieci były zainteresowane tym, co jest wokół nich wystarczy, że postanowimy zrobić dla nich coś własnoręcznie.

Ci, którzy stwierdzą, że nie umieją muszą zajrzeć do Internetu i poszukać czegoś w stylu: konkursy plastyczne dla dzieci. Często starczy jakieś ciekawe zwierzątko z orgiami, a innym razem wystarczy kawałek filcu udający tulipana. Przez, takie działania dziecko zrozumie, że nawet kawałek papieru może być fantastyczną zabawką. A przy robieniu ręcznie razem z nami różnych rzeczy będzie bardzo szybko rozwijało swą koordynację psycho-ruchową. Dlatego zamiast kupować dziecku kolejną zabawkę, którą po chwili rzuci w kąt, stwórzmy dla dziecka coś sami.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się, jakie portale są zachwalane przez różne osoby, to zobacz propozycję (http://www.meduzabutik.pl/3-odziez-damska) na taki temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaintrygować.

Skoro nasza pociecha może robić dla nas śliczne laurki to i my spróbujmy stworzyć coś dla naszego dzieciaka.