Typy termoforów dla maluszków – świetnego sposobu na bolące brzuszki

Gdy w naszym domu pojawia się dziecko, to wielka radość dla wszystkich członków rodziny. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza, czy następna pociecha, za każdym razem czujemy niezwykłe szczęście, że możemy zajmować się taką drobną istotką. Niestety maluchy bardzo często cierpią na bóle brzuszków. Staramy się nosić niemowlęta, czekając póki im się nie odbije, masować im plecki, ale nie za każdym razem to gwarantuje efekty. Czasem konieczne są inne sposoby, a jednym z najlepszych jest termofor. Jakie odróżnia się typy termoforów, jakie możemy wykorzystywać, kiedy i nasze dziecko dopadnie ta dolegliwość?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor dla niemowlaka to termofor z pestkami, jakie spełniają rolę gorącej wody – sprawdź więcej. W przypadku małych dzieci użycie jej byłoby niesłychanie nieodpowiedzialne, zatem wykorzystanie suchych termoforów jest doskonałym rozwiązaniem, a co kluczowe, z powodzeniem mogą z nich korzystać również osoby dorosłe. Nim użyjemy termofora, musimy wyjąć wkład z pestkami, by podgrzać go czy to w mikrofalówce, czy w piekarniku albo nawet na kaloryferze, jeśli jest właśnie sezon grzewczy. Jeżeli natomiast schowamy termofor do zamrażarki, fantastycznie przyda się na stłuczenia dla starszej pociechy. Drugim typem są termofory z ziarnami owsa lub pszenicy, którymi posługujemy się w identyczny sposób, jak w wypadku termoforów z pestkami. Jeśli mają także wyciągane wkłady, pokrowce można bez problemu myć. Ostatni rodzaj to termofor z wkładem solnym. Dobrze kupować różnokolorowe termofory, których maluszek nie będzie wyrzucać z łóżeczka. Dużo takich produktów posiada np. wesołe, szeleszczące metki uwielbiane przez pociechy, gdyż mogą je ciągać i bawić się nimi, co bardzo umila czas.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Zwracajmy uwagę na niniejsze rzeczy, gdyż termofor może częstokrotnie towarzyszyć naszemu maluszkowi, z tego względu ma mu się podobać.

Napisaliśmy wpis o zbliżonej treści. Jest on na następnej stronie. Wejdź zatem w ten link i dowiedz się szczegółów (https://protlumaczenia.eu/tlumacz-przysiegly-goleniow/) z tym powiązanych.

Dolegliwości brzuszka są uciążliwe i dla malucha, i dla rodziców, więc dobrze wyposażyć się w termofor dla niemowlaka – jaki znakomicie poradzi sobie z tym kłopotem. Kup jeden z zaprezentowanych wyżej typów termoforów, a błyskawicznie przekonasz się o ich efektywności i twój maluszek już nigdy nie będzie cierpieć z racji niniejszych dolegliwości.