dieta

Sposoby na zdrowe a także długie życie – parę pomysłów

Dieta owocowo-warzywna opatentowana przez dr med. Ewę Dąbrowską, skupiona jest na detoksykacji organizmu. W czasie stosowania tej diety zostają włączone mechanizmy samo naprawcze, usprawniające metabolizm oraz przywracające równowagę ciała. Dieta owocowo-warzywna jest wskazana dla osób zdrowych w celach zapobiegawczych oraz dla osób cierpiących na takie jednostki chorobowe jak m.in. nadwaga bądź otyłość, nadciśnienie, wysoki cholesterol, miażdżyca serca oraz naczyń, uczulenia skórne, pokarmowe, dychawica, choroba zwyrodnieniowa stawów jak też zaparcia.

dieta
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Dr med. Ewa Dąbrowska, która opracowała dietę owocowo-warzywną, jest autorką publikacji na temat odżywiania i zdrowia: „Ciało i ducha ratować żywieniem” a także „Przywracać zdrowie żywieniem”. Brała udział w rozlicznych wykładach na arenie międzynarodowej, jest też nagminnie zapraszana do programów radiowych jak też telewizyjnych poświęconych tematyce zdrowia.

Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej korzyści i zalecenia. Dlaczego (dieta dąbrowskiej wczasy) warzywno-owocowa jest tak pożądana?

Przede wszystkim stabilizuje ciśnienie krwi, zmniejsza wysokie, podwyższa niskie, normalizuje poziom cukru we krwi, dając szansę na odstawienie leków przeciw cukrzycy, rozpuszcza zakrzepy oraz doprowadza do cofnięcia się blaszek miażdżycowych, dzięki czemu krew ma możliwość bez trudu przepływać, blokuje wytwarzanie wolnych rodników oraz unieszkodliwia już istniejące, odpowiedzialne za wywoływanie dużej części chorób cywilizacyjnych. Dzięki „zmiataniu” wolnych rodników organizm jest uchroniony przed rozwojem wielu chorób zwyrodnieniowych, poprawia wydalanie z organizmu wszelakich toksyn (oczyszcza złogi w stawach) – doczytaj tutaj.

dieta
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odblokowując układ odpornościowy zwiększa wytrzymałość organizmu na zakażenia, a dodatkowo doprowadza do tego, że organizm rozpoznaje a także leczy miejsca chore (długotrwałe schorzenia zapalne i zwyrodnieniowe), a dodatkowo sprzyja rewitalizacji (odmłodzenie) a także długowieczności, oczyszcza skórę, wygładza zmarszczki, „zjada” zapasy tłuszczu (w czasie dwu tygodni diety, waga ciała obniża się przeciętnie o pięć %), przywraca harmonię na płaszczyźnie ciała jak też ducha, co daje uczucie wyciszenia. Nie zwlekaj zatem i wpisz w przeglądarkę hasło: Ewa Dąbrowska wczasy już dziś.

Doczytaj –

Oprócz stosowania diety musimy pamiętać o tym, żeby codziennie być aktywnym fizycznie, co także jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia.