kobieta

Skuteczna psychoterapia

Aktualnie coraz częściej dochodzi do rozpadów małżeństw. Przyczyn jest wiele. Należą do nich na przykład różnica charakterów, niewierność, nałóg alkoholowy (pokaż szczegóły), awantury na tle finansowym, zły stosunek do rodziny czy też niedobór seksualny. Acz obecnie kluczową przyczyną rozwodów jest tło finansowe- bardzo często ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej zdobyć, a gdy już się ją posiada to zazwyczaj zarobki nie są odpowiednie do wykonywanej pracy. Należy, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
kobieta
Autor: martinalanotte
Źródło: http://www.flickr.com

Aczkolwiek często jest on jedynym i prawidłowym rozwiązaniem. W większości przypadków dużo częściej rozwodzą się pary, u których istnieje duża różnica wieku. Znaki ostrzegawcze oznajmiające o tym, że coś fatalnego dzieje się w naszym związku małżeńskim to między innymi:
- brak zgody- zamiast szukać rozwiązanie szukamy sprawcy,
- częste konflikty z błahego powodu,
-współżycie małżeńskie wyłącznie z musu,
- robienie sobie na przekór,
- uczucie żony lub męża, że dobrze jest jak drugiej osoby nie ma w domu.

W ocaleniu związku małżeńskiego może pomóc nam psychoterapia Kraków. Będzie ona efektywna dopiero wtedy, jeśli obie strony będą zainteresowane pracą nad poprawą swojego związku.

Nasze następne wpisy są równie pociągające, co ten. Zatem najedź na link tutaj klinika leczenia kręgosłupa poznań i oglądaj skrupulatne wiadomości. Zapraszamy!

Chociaż statystyki pokazują, że około 25% par po 5 latach terapii i tak rozwiodło się. Na ogół były to pary, które zbyt późno rozpoczęły terapię. Mnóstwo jest gabinetów psychologicznych, w których możemy przejść taką terapię. dobry psycholog Kraków prócz terapii małżeńskich proponuje ponadto fachową pomoc psychologiczną, rozmaitą ofertę szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych oraz psychoterapię. Rezultatem dobrej terapii małżeńskiej jest to, że małżonkowie umieją ufać i liczyć na siebie, cieszą się z odczuć erotycznych, potrafią ze sobą współpracować, znakomicie się dogadują, mogą polegać na sobie w każdym przypadku.