images

Podróż bez zmartwień z fotelikiem samochodowym

Przy dzisiejszym, aktywnym trybie życia nie ma możliwości, aby dac sobie szansę na ustępstwa w wybieraniu produktów wspomagających bezpieczeństwo.Tym bardziej kiedy w grę wchodzi komfort naszej rodziny.

Autor: Ramatti
Jeśli żądasz bezpieczeństwa Twojego dziecka oraz szukasz fotelika samochodowego, który w trakcie podróży gwarantuje zabezpieczenie wraz z wysokim komfortem, to Romer to dobra propozycja szczególnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki unikalnemu systemowi zapięcia ISOFIX zapewnia największą w możliwych równowagę. Dla ludzi chcących przemieniać design do własnych aspiracji, firma Romer wyposażyła swój model fotelika w system Keep Cool, co daje możliwość mało skomplikowanej wymiany obicia na inny model.

Maxi-Cosi to zdecydowanie dający poczucie bezpieczeństwa fotelik dla malców w przedziale wagowym 9-18 kg. Sposobem montowania jest zapięcie pasów w aucie przodem w stronę kierunku w jakim jedzie samochód. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Priori przyjazny w eksploatacji, łączy w sobie spory komfort oraz niebywale funkcjonalne nowinki techniczne, stopniowa regulacja wysokości przestawienia zapięć daje efekt, że Maxi Cosi Priori dostosowuje się ciała Twojego dziecka.

Przedsiębiorstwo Recaro ma w ofercie bezpieczny fotelik Recaro Young Sport Silver 9-36Kg.

Jeżeli zaciekawił Cię opisany temat, poznaj ten link (http://www.motolegend.pl/kaski-na-choppery), gdzie znajdziesz obszerne info. Pogłęb swoje wiadomości!

W modelu tum zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Implantowany jest przodem do kierunku jazdy przy pomocy trzypunktowego pasa samochodowego. Jeśli pragniesz innowacyjnych. interesujących, a zarazem praktycznych i wygodnych rozwiązań, ta możliwość adresowana jest właśnie do Ciebie.

Fotelik Romer Kidfix Xp-Sict Crown Blue 15-36 Kg składający się z napompowanych nowoczesnych poduszek powietrznych zmniejszających w niebezpiecznej sytuacji siłę uderzenia o ponad 25 %.

Czy chcesz bardziej przestudiować opisywany w tym miejscu wątek? Jeżeli tak, bez obaw kliknij ten link, by przeczytać więcej na tej witrynie (http://www.sklep.betaret.pl/pl/i/Kontakt/15).

Innowacyjny moduł prowadzenia pasa zapewnia idealne ułożenie pasa bezpieczeństwa na ramionach i biodrach dziecka. Klamry ISOFIT w dużej mierze ułatwiają montaż i chronią przed drganiami powstałymi w wyniku jazdy na przykład na bezdrożach. model posiada również miękkie i miłe w dotyku obicie, które w każdym momencie można zdjąć w celu wyczyszczenia.