Krem nawilżający

Pocenie się wydaje się być normalną rzeczą dla każdego ciała. Zatem nie ma czym się stresować, jeśli zdarza nam się to nieczęsto

Pot jest potrzebny każdemu człowiekowi. Bez pocenia się bylibyśmy bezradni wobec sporej liczby bakterii. Zatem stanowi on pewnego rodzaju naturalną warstwę ochronną.

Jednakże jeżeli pocimy się nazbyt obficie, to na pewno ma to zły wpływ na nasze morale – kiepsko czujemy się w towarzystwie innych ludzi, krępujemy się zbyt dużej potliwości. Warto wtedy pomyśleć nad powodami takiej sytuacji.
Sprawa nadpotliwości nie dotyka nazbyt dużej grupy ludzi. Szacuje się, że jest to zaledwie 1% społeczeństwa. To co nierzadko zdaje nam się być nadmierną potliwością zwykle jest reakcją na nerwy, aurę albo ostre potrawy w restauracji. Jednak Ci, których istotnie dotyka ten kłopot, powinni pomyśleć się nad terapią. Nierzadko warto także zrozumieć przyczynę takiego stanu. Często są to choroby takie jak cukrzyca, nadczynność tarczycy, infekcje, zatrucia lub [fit catering warszawa – APETEAT] nowotwory – tu.
Krem nawilżający
Autor: Dermedic
Źródło: Dermedic

Jeżeli jesteś mieszkanką Dolnego Śląska i interesuje Cię leczenie nadpotliwości Wrocław posiada rewelacyjne gabinety, gdzie pracują fachowcy w tej materii. Na umówionym spotkaniu z pewnością zostaniesz szczegółowo przepytany o momenty, w których się pocisz. Po ustaleniu faktów lekarz dermatolog irlandia przystąpi do odpowiedniego leczenia. Może zaoferować zmianę nawyków żywieniowych, maści lub nawet terapię z użyciem toksyny botulinowej – Dermamed.

Polega ona na zablokowaniu nerwów stymulujących gruczoły potowe przy pomocy malutkiej igły. efekt jest niezwykły i jest widoczny nawet przez prawie rok.