mężczyzna

Największe błędy modowe polskich mężczyzn

Obecnie panowie mają coraz to większą świadomość jak istotny jest ich wygląd. W poniższym artykule przestrzegamy przed często popełnianymi modowymi pomyłkami.

Za duże rozmiary (marynarki, koszule, dżinsy, bluzy). Wybór nazbyt wielkich rozmiarów w stosunku do rzeczywistej figury, to mym sądem najważniejszy czynnik decydujący o współczesnym postrzeganiu polskich mężczyzn, jako osób w workowatych gajerach, koszulach z dużymi fałdami przy pasku czy kurtach z opadającymi ramionami. Dla panów w Polsce najważniejszym czynnikiem przesądzającym o wyborach zakupowych jest wygoda – dobór stroju na studniówkę. Nic nie gwarantuje takiej wygody jak ubranka obszerne i zbyt duże. Często też panowie kupują ubrania z rezerwą, bo może w najbliższym okresie utyją? Problem ten tyczy się też panów przy kości, którzy to są przekonani, że rzeczy nieco za duże zamaskują ich wady. Niestety jest wręcz przeciwnie.

Ogromnie fascynujący tekst, czyż nie? Jeśli również tak uważasz, to wejdź inne pomocne notatki (https://www.czapkiznadrukiem.com/), które pochłoną Cię zupełnie.

Za długie dżinsy burzą naturalne proporcje oraz skracają optycznie nogi. Przetarte krawędzie nogawek od sunięcia po chodniku, to częsty widok na polskich ulicach.

mężczyzna
Autor: AnEternalGoldenBraid
Źródło: http://www.flickr.com
Nieuprasowane, zabrudzone odzienia a także brudne obuwie to także widok często spotykany.
Niestety ze schludnością oraz estetyką odzień nie jest u nas tak dobrze jak może się wydawać. Plecak do garnituru i kurtka sportowa do garnituru. Rozpowszechniony widok na polskich ulicach: gajer, koszula – przeczytaj więcej tutaj -, płaszcz, półbuty a na ramieniu plecak z notebookiem. Plecak jest odpowiedni na wycieczki, do szkoły dla młodzieży, ale nie do gajera. Warto zainwestować w najprostszą, pojemną torbę bądź skórzaną teczkę.
Katany sportowe to chyba jeszcze częstszy widok niż plecak do garnituru. Pół biedy jeżeli kurtka jest długa, jednorodna i bez logotypufabrykanta, ale jeśli jest to kolorowa kurtka puchowa ze ściągaczem w pasie a także wielkim logo na plecach, to już to nie przejdzie – . Całoroczny, prosty płaszcz nie jest jakimś wielkim kosztem a znamiennie podwyższa estetykę całej postaci jak też można go ubrać nie tylko do gajera.

Koszula z krótkim rękawem do gajera oraz krawat do koszuli z króciutkim rękawem. Eleganckie koszule z krótkimi rękawami są w Polsce bardzo modne. Wyjątkowo modne jest również wkładanie krawata do tych koszul, w szczególności latem. Następnym ogromnie często popełnianym w lecie jest wkładanie skarpetek do sandałów.