Wieszaki na ubrania

Najlepsze umeblowanie do szatni

Szatnia czy to w szkole jak również w przedszkolu jest bardzo specyficznym miejscem, bo suma summarum pierwszym, do którego kierują swoje kroki mali adepci nauki po przyjściu do szkoły. Najistotniejsze to by meble do szatni były w odpowiedni sposób dobrane. Jak wiemy w szkołach bardzo często w szatni są tylko jakieś wieszaki i czasem są też ławeczki. W przedszkolach oraz żłobkach jednak są szafki, do których da się schować obuwie na przebranie, albo np. pościel, bo jak wiemy małe brzdące w czasie dnia leżakują.

Dziecko na zajęciach w przedszkolu
Autor: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo warto żeby dziecko w swojej szafce miało również jakąś bluzkę na przebranie. Bywa, że rodzice zostawiają pampersy w takich szafkach dla dzieci. Dlatego każda szafka szafka rtv podwieszana jest przypisana jednemu przedszkolakowi. Dlatego tak istotne jest, żeby szafki do szatni były kupione po pewnym namyśle, tak żeby rzeczywiście pasowały do potrzeb dzieci – (ładne meble do szatni). Dobrze żeby dzieci miały możliwość przysiąść w szatni na dopasowanej do nich wysokości, kiedy zmieniają obuwie, dlatego również wysokość ławeczek w takich szatniach jest niesamowicie istotna. Meble dla najmłodszych Jeżeli musimy kupić meble do pokoju dla dziecka poszukujemy często takich mebli, które totalnie oddadzą klimat takiego pomieszczenia. Część rodziców wybiera cudne meble w bardzo dziecięcym stylu. Wszystko jest oczywiście okej o ile dziecię jest naprawdę małe. Bo jeżeli mamy już brzdąca, który ma 6 albo 7 lat to lepiej kupić bardziej uniwersalne meble, a dzięki dodatkom zaaranżować pasujący charakter takiego pokoju. Oczywiście producent (sprawdź: puszman meble tapicerowane) mebli dziecięcych pamięta o najmłodszych dzieciach, jak też o tych , które mają już trochę więcej lat i tworzy niesamowite meble. Jednak przy wyborze mebli do mieszkania musimy się kierować jednym, a czasem dwójką lub trójką dzieci. Jednak nie jest to aż tak skomplikowane zadanie jak w przedszkolach. Tam każda rzecz powinna pasować do przeciętnego przedszkolaka.

przedszkole
Autor: Nicholas Wang
Źródło: http://www.flickr.com
A przecież wiadomo, że każde dziecko jest inne, więc ciężko dobrać meble, które będą rzeczywiście odpowiednie dla wszystkich. Cóż jednak mimo wszystko należy podjąć jakąś decyzję. Do tego trzeba również zaaranżować szatnie, co też jest sporym wyzwaniem. Na szczęście producenci mebli zadbali o odpowiednie zestawy też do tego typu pomieszczeń.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: