nowe mieszkania

Łożeczko dziecięce – na noc i na dzień

W swoim łóżku maluszek spędza mnóstwo czasu – nie tylko śpi, ale także ćwiczy obroty, siada i energetycznie skacze. Z tego powodu tak ważny jest Wybór właściwego mebelka. Na co trzeba zwrócić uwagę w czasie zakupów?
Po pierwsze trzeba przyjrzeć się wykonaniu.

nowe mieszkania
Źródło: pixabay.com
Łóżeczko dla malucha musi być stabilne, tak aby nie trzeszczało i nie zarwało się, nawet jeżeli malec będzie skakał. Taki mebelek musi być również starannie wykończony – dokładnie wyszlifowany, a wszelkie śruby, zaślepki itd. powinny być niedostępne dla dziecka.

Ciekawi Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Ponadto farba jaka został użyta do pomalowania łóżeczka powinna być bezpieczna dla zdrowia dziecka. Szczebelki powinni być blisko siebie, jednakże na tyle daleko, aby nie utknęła w nich rączka bądź nóżka. Warto również sprawdzić czy część szczebelków możemy zdjąć, gdy maluch podrośnie, tak aby mógł samodzielnie wychodzić z łóżeczka, przez co czemu mebelek posłuży na dłużej. Niezwykle istotne jest także regulowanie – najczęściej łóżeczko możemy ustawić w 3 wysokościach.

Nie ociągaj się – jeżeli pragniesz przeczytać uzupełniające informacje na ten temat, pamiętaj o tym, że bezpłatne wejście (http://www.novalamp.pl/manufacturer/loftlight) na ten link w ogóle całkowicie darmowy.

Wysoko ustawione dno będzie komfortowe w obsłudze noworodka, kiedy często musimy się pochylać. Gdy maluch zacznie wstawać, raczkować czy siadać, zdecydowanie dno powinno być ustawione nisko, tak by dziecko nie wypadło oraz nie mogło się samo wydostać z łóżeczka.

Łożeczka dziecięce zobacz tu to niezwykle szeroka oferta, więc warto przyjrzeć się wymienionym aspektom i wybrać takie, które będzie bezpieczne dla malca i odpowiednie warunki do spokojnego snu.
Każde małe dziecko potrzebuje snu nie tylko w nocy, lecz także w ciągu dnia. Gdy malec jest zmęczony zabawą staje się marudny i ciężko go uspokoić, rozwiązaniem jest jedynie upragniona drzemka.

Niestety nie każde dziecko jest skłonne do tego, by po prostu położyć się i zasnąć, szczególnie kiedy jest jasno. Doskonałym rozwiązaniem są hamaki dziecięce – mądrze jest odwiedzić. Hamak z materiału układa się w taki sposób, że miło otula malucha, a delikatne bujanie stopniowo wprowadza w upragnioną drzemkę.