ginekologia

Labioplastyka we Wrocławiu, operacja plastyczna pochwy

Każda kobieta chce wyglądać olśniewająco. Marzymy o tym, żeby ukochany był najszczęśliwszy na świecie żyjąc z nami. Ale każda z kobiet posiada również mnóstwo kompleksów. Część twierdzi, że ma za mały biust, niektóre twierdzą, że mają zbyt masywne uda, a część uważa, że musi poprawić wygląd swoich warg sromowych. Dla ginekologa i jego pacjentek labioplastyka Wrocław staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem. Niebawem pewnie stanie się niemal tak popularna jak powiększanie sobie ust albo przedłużanie rzęs.

ginekologia
Źródło: http://www.estetyka-intymna.pl/
Jeśli kobieta czuje, że jej wargi sromowe są niesymetryczne i źle to wygląda to powinna zgłosić się do kliniki ginekologicznej żeby uzyskać odpowiedź czy tylko jej się zdaje, czy rzeczywiście tak jest.

Kliknij ochoczo ten link – odnajdziesz tam równie cenne treści. To ważny tekst (https://www.medicalwadowice.pl/), który także jest warty zainteresowania!

Jeśli pacjentka nie jest po prostu przewrażliwiona na swoim punkcie, to na sto procent będziemy mogły umówić się na taki zabieg. Labioplastyka pozwala na zmniejszenie i zwiększenie warg sromowych w zależności od sytuacji – Estetyka Intymna.

W końcu ten zabieg przestał być uważany za fanaberię, kobiety mają prawo do tego by czuć się dobrze z własnym ciałem i jeżeli zabieg dotyczący zmiany rozmiaru warg sromowych ma im w tym pomóc, to, czemu nie mają do niego podejść. Oczywiście trzeba stosować się do konkretnych zaleceń przed zabiegiem i pamiętać, że przez parę dni po zabiegu nie będziemy mogły normalnie siadać, a przez czternaście dni nie będziemy mogły uprawiać seksu. Oczywiście, co do każdego z zaleceń to dowiemy się wszystkiego na miejscu, w czasie konsultacji możliwość przeprowadzenia zabiegu.

operacja
Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Operacja plastyczna miejsc intymnych

Każdy ma inny pomysł na siebie, jednak czasem niedoskonałości naszego ciała są przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu. Nie zrozumieją tego jednak osoby niemające takich samych problemów. Ostatnio coraz bardziej popularna jest operacja plastyczna pochwy – idź na stronę. Najczęstszym zabiegiem jest przy operacji pochwy jest wyrównanie wielkości warg sromowych, tj. labioplastyka. Nie wszystkim tego rodzaju zabieg jest niezbędny, ale są kobiety, które tego rodzaju zabiegu potrzebują i jedynie dzięki niemu będą naprawdę czuły się pewne siebie i kobiece. Kobiety po takim zabiegu i po odczekaniu pewnego czasu po operacji, zmieniają podejście do seksu. Ich życie seksualne odmienia się o 180 stopni, na lepsze, bo krępują tym, że ich wargi sromowe dziwnie wyglądają.