Niezwykła oferta rozmaitych zestawów klocków

Kreatywność to aktualnie jedna z najbardziej docenianych kwestii w życiu wielu ludzi a, także pewnego typu wymóg stawiany poprzez współczesne społeczeństwo. Wielu naukowców poleca rozwijanie jej u dzieci już od najmłodszych lat, w czym czasami są w stanie pomagać odpowiednie zabawki.

Czytaj dalej Niezwykła oferta rozmaitych zestawów klocków

Liczbą czy słowem? Jak myśli twoje dziecko?

Dzieci są różnorakie, od dzieciństwa przejawiają zaciekawienie innymi rzeczami. Czym odznacza się twoje dziecko? Czy rozważa wszystko bardziej logicznie czy bliżej mu do zainteresowań humanistycznych? Sprawdź to i dopinguj go w tym, co robi najlepiej.

Czytaj dalej Liczbą czy słowem? Jak myśli twoje dziecko?

O całkiem zwykłych i tych niecodziennych zabawkach dla najmłodszych, czyli w poszukiwaniu upominku doskonałego

Jadąc w gości do świeżo upieczonych rodziców należy koniecznie wziąć ze sobą jakiś, nawet symboliczny, upominek. Kiedy berbeć podrośnie i ma kilka lat, to i wówczas przyjeżdżanie z tzw.
Tort

Autor: Kevin Kessing
Źródło: http://www.flickr.com

Czytaj dalej O całkiem zwykłych i tych niecodziennych zabawkach dla najmłodszych, czyli w poszukiwaniu upominku doskonałego

Jak właściwie zaplanować dziecku czas podczas okresu feryjnego czy wakacji? Co powinniśmy wiedzieć?

W czasie tygodnia, gdy pociecha żyje według grafiku zdeterminowanego przez zajęcia szkolne i pozaszkolne, nie ma okazji, by się nudzić. Sytuacja może się odmienić podczas wakacji czy okresu feryjnego, w szczególności gdy nie zamierzamy nigdzie wyjeżdżać. Basen, kino a może spektakle dla dzieci? Możliwości, jak zorganizować dziecku czas jest sporo. Niestety rodzice często wybierają łatwe rozwiązania i pozwalają maluchom spędzać długie godziny przed telewizorem czy ekranem komputera.

Czytaj dalej Jak właściwie zaplanować dziecku czas podczas okresu feryjnego czy wakacji? Co powinniśmy wiedzieć?