Kilka reguł modnego ubierania się przez panów czyli jak odpowiednio wybrać męską koszulę.

Stylowa koszula to jeden z ważniejszych elementów ubioru zadbanego mężczyzny. Koszul w sklepach jest tak duża ilość rodzajów i wzorów, że przed wyborem należy poznać choć główne zasady, jakimi trzeba się kierować. Nawet jeśli jakiemuś panu dana koszula będzie się podobać, to uwzględnić jeszcze powinien obowiązujące trendy i modę, tu zupełna swoboda raczej nie jest dobrze odbierana. W zależności od przeznaczenia należy zdecydować się na odpowiedni materiał, kolor i sposób uszycia, i dopiero wtedy będzie można mówić o właściwej decyzji.

Czytaj dalej Kilka reguł modnego ubierania się przez panów czyli jak odpowiednio wybrać męską koszulę.

Z jakiego powodu warto inwestować w nieśmiertelne klasyki

Moda co chwila ewoluuje. Obserwuje to nawet modowy laik. Istnieją jednak takie elementy garderoby, które od kilku dekad wciąż są modne, choć zmieniając się w swojej formie, dostosowując się do współczesnego świata. Przedstawiamy kilka ponadczasowych części garderoby, które warto posiadać w garderobie.

Czytaj dalej Z jakiego powodu warto inwestować w nieśmiertelne klasyki

Klasyczna koszula to zazwyczaj dopełnienie perfekcyjnego ubioru stylowego mężczyzny

Z pewnością wiele osób zna sławetne sformułowanie Coco Chanel, iż moda przemija, a styl pozostaje. Zacytowane słowa możemy pojmować przykładowo w taki sposób, iż pomimo rozlicznych zmian, które zachodzą w modzie, niektóre z jej elementów są niezmienne. Przykładem tego, co w modzie się nie zmienia mogą być męskie koszule. Generalizując nie można wprawdzie powiedzieć, iż wygląd koszul nie zmienia się w żaden sposób. Przykładowo ozdobne kołnierzyki rozpowszechnione są w niektórych chwilach, ale nie zawsze. Tak samo sytuacja przedstawia się w przypadku deseni na koszulach, jakie ulegają przemianom na skutek aktualnej mody. Bardzo modne parę lat temu koszule o wzorach hawajskich dzisiaj w praktyce są już zupełnie niespotykane. Zmieniany jest również krój koszul, a także różne inne ich części.

Czytaj dalej Klasyczna koszula to zazwyczaj dopełnienie perfekcyjnego ubioru stylowego mężczyzny

Wybieramy dodatki do garnituru

Kimkolwiek jesteśmy, bywa, że otrzymujemy czasem zaproszenia na chrzciny, komunię czy wesele.
Wówczas niezbędne są absolutnie ubrania wizytowe. Podstawą wyposażenia szafy każdego mężczyzny jest garnitur. Najbardziej uniwersalny? Wbrew pozorom nie czarny, lecz w kolorze granatu. To odcień, który znakomicie sprawdza się przez cały rok.

Czytaj dalej Wybieramy dodatki do garnituru