Jakie produkty można by zakupić w chińskiej hurtowni i dlaczego są one tak atrakcyjne?

Markety, które oferują różnego rodzaju produkty po niezwykle atrakcyjnych cenach, często zaopatrują się w specjalnych hurtowniach, które importują towar wprost z Chin.

W hurtowniach tego typu można odnaleźć dosłownie wszystko.

Jeżeli poszukujesz tego typu ciekawej informacji, sprawdź pod linkiem, tutaj także na pewno będzie dokładnie to, czego szukasz.

Od baterii i ceramiki na upominkach kończąc. W tego typu sklepach można by znaleźć także produkty na przeróżne okazje, np. Walentynki lub Wielkanoc.

skóra - selfie

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Tak jak w każdej hurtowni, w takiej także obowiązują minimalne ilości zamówienia. Są one zależne między innymi od ilości danego towaru w jego większym opakowaniu, np. pięćdziesiąt czy też sto sztuk. Zależnie od typu produktu jego cena mogłaby wynosić od ok. 1zł do około 20 złotych. Przykładowo kamizelka odblaskowa jest sprzedawana w kwocie około cztery złote, przy czym obowiązuje minimalna ilość zakupu wnosząca 50 sztuk. Innym typem produktu użytecznego dla każdego kierowcy, jest klucz do przykręcania kół, który kosztuje ok. dwadzieścia złotych. Jeżeli szukamy przedmiotów dla kobiet, możemy znaleźć w takiej hurtowni chociażby błyszczyk do ust albo zmywacz do paznokci. Jeśli chcemy kupić pewien mebelek do pokoiku dzieciaka, w miejscu takim jak hurtownia chińska możemy kupić niezwykle tani stoliczek. Jest on sprzedawany w różnorodnych kolorach i kosztuje ok. 12 złotych.
lek

Źródło: Jagna.pl

Tego typu hurtownia mogłaby funkcjonować w internecie, więc można w taki sposób oszczędzić na kosztach dojazdu do magazynu. Oczywiście dla stałych odbiorców przewidziane są różnego rodzaju zniżki. Zazwyczaj też organizowane są promocje, w czasie jakich można by zakupić wybrane produkty za jeszcze atrakcyjniejszą cenę.

Patrząc od strony nabywców, niezwykle istotne są terminowe dostawy wybranych produktów. Termin realizacji takich nabytków wynosi zaledwie 24 godziny, od momentu złożenia danego zamówienia.