prezent

Jakie kosmetyki podarować swojemu ukochanemu facetowi z okazji imienin bądź tak bez szczególnej okazji

Ofiarowywanie prezentów sprawia nam wielką przyjemność, zwłaszcza wtedy, kiedy obdarowujemy osobę bliską naszemu sercu. I właściwie nie chodzi tu o to, aby kupować bajecznie drogi zegarek a;bo wycieczkę do Francji. Na wymienione luksusy mogą sobie pozwolić jedynie bogaci obywatele, a ci przeciętni mogą podarować najbliższej osobie nawet własnoręcznie wykonane przedmioty. Tak naprawdę nade wszystko liczy się dobra wola, a jeżeli ukochany facet nie ucieszy się z drobnego upominku, to należy dobrze zastanowić się, czy warto kontynuować taką znajomość.

kosmetyki do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety niezwykle rzadko samodzielnie wykonują podarunki, co najwyżej samodzielnie opakowują zakupiony produkt w ozdobny papier – przecież nie każda czterdziestolatka umie szydełkować czy piec wyborne pierniczki. O wiele częściej panie przeglądają witryny internetowe, żeby sprawdzić, co rekomendują pozostałe kobiety. Choć nie zawsze opłaca się kierować się sugestiami internautek, to zawsze owe podpowiedzi warto potraktować jako inspiracje.

Rozmaitego typu kosmetyki lub akcesoria do pielęgnacji ciała są najprawdopodobniej najlepszym pomysłem na upominek. Tym kobietom, którym akurat zostało jeszcze parę dni do wypłaty wynagrodzenia, możemy z powodzeniem podpowiedzieć, żeby kupiły w okolicznej drogerii dwa żele do golenia, balsam po goleniu i trochę droższy szampon – tak przygotowany zestaw można potem włożyć do ozdobnej torebki i dać najdroższemu mężczyźnie. Z kolei z okazji okrągłej rocznicy urodzin wypada zrobić bardziej ekskluzywną paczkę. Żeby pozostać w sferze kosmetyków możemy podsunąć bardzo dobrej jakości wody perfumowane dr Harris .

Mężczyzna
Autor: Clintus
Źródło: http://www.flickr.com
A jeżeli okazja jest szczególnie wyjątkowa, to wówczas niektóre panie pragną zabłysnąć i zamawiają coś ekstra, dla przykładu zestaw kosmetyków i sprzętów do konwencjonalnego golenia marki Taylor of Old Bond Street. Tak wyszukany prezent musi docenić nawet facet, który jest zagorzałym zwolennikiem elektrycznych maszynek. Pomimo tego że za ów zestaw trzeba wydać kilkaset złotych, to małżonka czy dziewczyna solenizanta nie powinna żałować swojej decyzji – w końcu przyzwyczajenia warto raz na jakiś czas zmieniać, więc w wieku trzydziestu lat można śmiało golić się sposobem, jaki znali nasi pradziadowie. A sprezentowany komplet cieszy się niemałym uznaniem klientów, o czym świadczą przychylne wpisy na forach.

Nie rezygnuj! Namawiamy Cię, kontynuuj atrakcyjnych artykułów. Może Ci wówczas udzielimy pomocy? Zapraszamy zatem do naszej następnej witryny.

/J]