regeneracja

Jak skutecznie dbać o swój zarost, przegląd popularnych kosmetyków do tego celu.

Coraz częściej można na ulicach spotkać na pierwszy rzut oka zaniedbanych panów z brodami. Jeśli jednak przyglądnie się tym brodom trochę bliżej, to się okazuje, że do ich pielęgnacji potrzeba nie mniej czasu niż na swoją fryzuję.

A czasami nawet więcej, bo z powodu swojego położenia jest dużo bardziej podatna na różnego rodzaju zabrudzenia, przykładowo pod postacią resztek posiłków. Dlatego też jeżeli ktoś nie chce wyglądać jak prawdziwy, zarośnięty drwal, to musi parę chwil poświęcić na pielęgnację zarostu, a przede wszystkim się zaopatrzyć w odpowiednie kosmetyki. Z pewnością konieczne będą grzebień i nożyczki, przy pomocy których zapewni się brodzie odpowiedni kształt. Warto się też zaopatrzyć w specjalny szampon, a do nadania puszystości ładnie pachnący olejek do brody.
kremy męskie
Autor: Marlies Dekkers
Źródło: Marlies Dekkers
leki
Autor: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com

regeneracja
Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś będzie się decydował na brodę, to musi o nią właściwie dbać, a jeśli nie zamierza jej nosić, to powinien systematycznie pozbywać się zarostu.

Zrobisz krok do przodu, jeżeli zobaczysz, co zawiera praktyczna oferta (http://www.optegra.com.pl/Choroby-oczu/Choroby-oczu/Retinopatia-cukrzycowa/Metody-leczenia). Przekonaj się, że naprawdę dane tam zawarte są ważne.

Zwłaszcza że aktualnie nie ma żadnego problemu z wybraniem właściwych narzędzi do tego. W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem się cieszą różnego rodzaju maszynki, ale w dalszym ciągu jest wielu panów, którzy wolą klasykę.

Dużo bardziej będą oni woleli tradycyjne maszynki, niż pojawiające się w reklamach wieloostrzowe wynalazki, z tego też powodu niejednokrotnie w ich łazienkach może się na przykład pojawić maszynka merkur 37c na żyletki. Przy pielęgnowaniu twarzy niezwykle istotne jest również używanie odpowiednich kosmetyków, czyli niezbędna będzie porządna pianka przed i Kremy męskie po goleniu. Więcej na