body

Jak dobrać najlepszy rozmiar biustonosza? Porady dla każdej kobiety

Okazuje się, iż zwykle nie przykładamy dużej wagi do rozmiaru swojego biustonosza, wiele kobiet nigdy nie mierzyło dokładnie swoich wymiarów, a równocześnie mnóstwo z nas stale nosi ten sam rodzaj biustonosza – nieśmiertelne 75B.

Jeśli Ty również należysz do tej grupy kobiet, zdecydowanie nasz tekst przeznaczony jest akurat dla Ciebie – powinnaś zmierzyć swoje dokładne wymiary i możesz to zrobić nawet w zaciszu swojego mieszkania!
Dlaczego właściwy rozmiar stanika jest tak bardzo ważny?
Źle dopasowany biustonosz może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych. Jeżeli chcesz ich unikać, na pewno powinnaś od czasu do czasu mierzyć swoje rozmiary i kupować właściwe staniki – nie jest przecież tak, iż mamy dokładnie taki sam rozmiar stanika.przejdź do oferty koszulki z własnym nadrukiem koszulki z własnym nadrukiemNa szczęście na przykład bielizna damska Triumph ma praktycznie wszystkie rozmiary, więc bez wątpienia praktycznie zawsze uda Ci się kupić coś właściwego dla Ciebie. Pamiętaj, że biustonosze sportowe Triumph także mają swoje rozmiary!
Jak dokładnie zmierzyć swoje wymiary?
body
Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim możesz udać się do specjalnego sklepu z bielizną, gdzie wykwalifikowane sprzedawczynie na pewno będą mogły Ci pomóc. Jeżeli jednak chcesz zrobić to osobiście, wystarczy Ci jedynie metr krawiecki. Wymiary mierzy się na linii sutków oraz bezpośrednio pod piersiami – ważne, żebyś robiła to na wdechu.

Później powinnaś tylko porównać swoje wymiary w konkretnej tabeli i na tej podstawie dobrać właściwy dla Ciebie wymiar biustonosza.

Zobacz także inny zbiór artykułów podnoszących prezentowany wątek – bez strachu – wejście za darmo (http://www.13tattoo.pl/), więc kliknij ten odnośnik.

Tak naprawdę jest to wyjątkowo proste, więc zdecydowanie poradzisz sobie bez żadnych problemów.