dron w powietrzu

Drony zaatakowały branżę elektroniczną i podbijają tym samym serca klientów! Trzeba już teraz zobaczyć DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na obecnym, wciąż zmieniającym się rynku elektroniki i sprzętów już jakiś czas temu zaczęły być popularne drony. Są one małych rozmiarów i tak naprawdę to jak na swoją zaawansowaną technologię stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest niesamowicie prosta, nawet dziecko może całkowicie sobie z nią poradzić. Z drugiej strony patrząc, obeznana osoba, która obsługuje drona, ma możliwość spowodować, że stanie się on fachowym sprzętem do kręcenia filmów i robienia zdjęć.

dron
Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to nowy produkt w branży – Latające wokół nas drony. Firma DJI i jej produkty to współcześnie jedne z najbardziej charakterystycznych urządzeń tego rodzaju na rynku.

Bez zwlekania zobacz tekst na portalu (http://www.takiesame.pl/plaszczyki-dziewczece), w którym również przeczytasz wiadomości mówiące o podnoszonej tutaj sprawie. Niewątpliwie jest w nim coś interesującego dla Ciebie.

W zestawieniu z poprzednimi modelami, trzeba nadmienić, że w tym modelu nastąpiło kilka modyfikacji w kwestii sprzętowej. Robot znacznie lepiej czuje się w powietrzu, a do posiadanej już łączności gps dołączono też obsługę systemu glonass.

Najważniejszą wiadomością i innowacyjną przemianą w DJI Phantom 3 Advanced jest załączenie dwóch miniaturowych obiektywów na obudowie, co pozwala mu widzieć wszystko co dzieje się naokoło. Oczywiście główna kamera pozostała na swoim miejscu. Takiego typu ciekawe wyjścia pozwalają łatwo poruszać się w powietrzu, szczególnie w takich strefach, gdzie zasięg gps jest ograniczony.

Możliwość pochwalenia się nowym wyrobem ma również firma 3D Robotics. Ich najnowszy produkt nosi nazwę 3dr solo. Ma on precyzyjny rewizor lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, oba o mocy 1 Ghz. Co ciekawsze urządzenie to jako pierwsze w branży ma przycisk stopu, dzięki temu można zatrzymać go w przestrzeni. Dzięki zastosowaniu narzędzie 3 osiowego gimbału całkowicie będzie możliwość sterować funkcjami kamery go pro podczas pracy, a w dodatku przesyłać obrazy w jakości HD na odległość 1km.

W dodatku dron 3dr solo będzie miał specjalnie przeznaczoną dla siebie aplikację na smartfony.

Nie czekaj: przejdź do serwisu przewód sterowniczy, aby poznać dodatkowe informacje na przedstawiany w wpisie zagadnienie. Oczekujemy na twą recenzję!

Ci, którzy zakupią takiego typu drona z kamerą dostaną możliwość w pełni wygodnego weryfikowania atrybutów działania urządzenia, a w dodatku umożliwi to również całkiem ustalić automatyczny lot.

Duże i bogate opcje zakresu i systemów automatycznych drona, to jedne z najbardziej interesujących kwestii określających ten sprzęt.