Co kupić na Gwiazdkę

Już niedługo Wigilia, więc powinno zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym pociechom sprezentuje dobrotliwy brodacz. Prezent powinien być wyjątkowy i dobrze dobrany. W tym wpisie przybliżamy trzy świetne propozycje prezentowe, które z pewnością spodobają się każdemu maluchowi. Każdy z tych produktów mocno stymuluje umiejętności dzieciaka oraz daje wiele godzin zabawy.

plac zabaw dla dzieci

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Po pierwsze, angry birds gra planszowa to warta uwagi zabawka. Bez wątpienia każdy słyszał o grze Angry Birds na urządzenia mobilne. Jeżeli nie, omówmy szybko ten fenomen mobilny: rozgrywka zasadza się na wyrzucaniu z procy ptaszków w celu rozwalenia świnek. Ta niszowa aplikacja fińskiego dystrybutora gier komórkowych zarobiła ogromną popularność w trakcie ostatnich trzech lat. W Angry Birds gra już 100 milionów posiadaczy urządzeń mobilnych. A teraz złe ptaki wyszły z monitorów komórek i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa znakomicie stymuluje refleks i zdolności ruchowe twojego berbecia. Ten fantastyczny upominek dostaniesz już za około 89 złotych w dobrych sklepach z grami, też tych sieciowych.

Piłeczkowy wulkan to wytwór popularnego wytwórcy zabawek Fisher Price.

Zainteresowały Cię zagadnienia, które tutaj znalazłeś w powyższym materiale? Jeśli tak, to oprócz tego zweryfikuj ofertę u źródła (http://www.dodatkicukiernicze.pl/pl/c/Masy-cukrowe/23), a stwierdzisz, że wszystkie materiały są autentyczne.

Jest kierowany dla najmniejszych maluchów, które właśnie uczą się chodzić. Dzieciak wrzuca piękne piłeczki do środka wulkanu, a potem może je wyrzucać stamtąd w widowiskowy sposób. Piłeczkowy Wulkan zachęca dzieciaka do wykonywania pierwszych kroków i poznawania środowiska. Cudowny podarek dla młodego człowieka, który ma już pół roku.

O rety krety to gra zręcznościowa sprawdzonej firmy Mattel dla dzieci w wieku powyżej czterech lat. Rozgrywka czerpie ze znanych od lat zabaw, które rozwijają refleks. Zawodnicy mają szybko uderzyć młotkiem krecika, który w danej chwili się zaświecił. Im prędzej uda się stuknąć zwierzaka, tym więcej punktów dzieciak dostaje. Rozwijająca zabawa na mnóstwo radosnych popołudni dla twojego berbecia i jego towarzysza. Zabawa świetnie ćwiczy refleks oraz uczy miłej i sprawiedliwej rywalizacji.