moda damska

Ciuchy w paski – uwielbiamy czy nie?

Tego sezonu zostałyśmy dosłownie zawalone paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Miłośniczek tego rodzaju kompletów jest bodajże tyle samo, co przeciwniczek – te uważają, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje sylwetki.

Nie tak całkiem jest to prawda, trzeba zwyczajnie dobrać paski do swojej figury i właściwie dopasować elementy pozostałego ubioru. Sukienki w paski świetnie sprawdzą się na talii rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie kobiety o drobniuteńkiej i chłopięcej figurze będą znakomicie wyglądały właśnie w sukienkach tego typu.
Sukienki Andrzejkowe
Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się kapitalnie noszona, codziennie, pasek w talii stanowczo podkreśli kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.Oprócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na odnajdziemy również spódnice w paski (opinie na nasz temat) i tuniki – także w paski. Takim przykładem rewelacyjnej tuniki może być tunika Florentyna. Idealna na lato, cudownie reprezentuje się z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze.

Interesują Cię opisane przez nas zagadnienia? Bardzo nas to raduje. Prosimy zatem na następny ciekawy artykuł (http://suknie-slubne.warszawa.pl/), który umieściliśmy pod poniższym linkiem.

Gdyż paski na tunice są szerokie niezbędne jest włożenie wysokich szpilek – w ten sposób ustabilizujemy sylwetkę. Przy wzorze tego typu musimy uważać na długość tuniki – nie może być zbyt długa – wówczas optycznie skróci nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być również nazbyt krótka – tunika bardzo nas pogrubi. A przecież nie o dodatkowe kilogramy nam się rozchodzi.Tego lata wyszukamy też wiele spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obydwie spódnice w wyjątkowo reprezentują się z gładkim topem są bowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie wymagają mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim bezsprzecznie pozostaną. Co roku możemy przebierać wśród wzorów i kolorów, w tym wśród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Należy jednak podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!