kolano

Botox, przeciwko dermatologia estetyczna – czyli, w jaki sposób upiększyć swoją skórę

Co to jest Botox? Na jaką rzecz się tę rzecz stosuje i czym różni się od dermatologii estetycznej? Nie wiesz tych konkretnych rzeczy? To odczytaj nasz felieton, a z całą pewnością nie będziesz utyskiwać!

Botox Wrocław, to nic innego jak zabieg, w którym używamy tak nazywanej „toksyny botulinowej” potocznie nazywanej właśnie Botoxem.

Gdy przeczytasz już dane na prezentowany wątek, to odwiedź również inne wpisy na ten temat – one też okażą się zajmujące.

Jego zadaniem bywa rozluźnić mięśnie mimiczne twarzy i dzięki temu przygładzić zmarszczki. Używa się go głównie we wskazaniach: tak nazywanej „lwiej zmarszczki”, zmarszczki poprzecznej która znajduje się na czole, oraz tak nazywanej „kurzej łapce”, czy w innych wskazaniach, takiego rodzaju jak: podnoszenie kącików usteczek, podnoszenie czubka nosa, zredukowanie uśmiechu dziąsłowego oraz tak w dalszym ciągu. Jest także używany w lecznictwie, ze wskazaniem: w ten sposób zwanego bruksizm, nadpotliwość, czy migreny.

kolano
Autor: ptxdview
Źródło: http://www.flickr.com
sklepy
Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

Z drugiej stronki dermatologia estetyczna (np. pod tym linkiem) Wrocław posiada szerszy zakres świadczeń, tego typu jak na przykład: uleczanie trądziku, przebarwień skóry, peelingi medyczne, mikrodermabrazja, mezoterapia, lipoliza iniekcyjna, korekcja zmarszczek, uleczanie żylaków, albo też leczeniu cellulitu i blizn. Dermatologia estetyczna (mylona zazwyczaj z Medycyną Estetyczną), to specjalność, które pozwala naszym osobom zachować nasze naturalne piękno, bez zastosowania chirurgii plastycznej, a więc „inwazji” do naszego wnętrza, aby je zmienić.

Chirurgia najczęściej oznacza zmianę na calutkie egzystencję, podczas gdy medycyna estetyczna uwydatnia nasze autentyczne piękno, bez użycia skalpela. Jeżeli wolisz prezentować się naturalnie, to pójdź do gabinetu dermatologii estetycznej we Wrocławiu już w tej chwili!