lifting

Bezoperacyjny lifting twarzy? Teraz to realne!

W tej chwili wiele kobiet jak i mężczyzn decyduje się na lifting buzi. Pragną wyglądać młodziej, lepiej. Jednakże niemało osób też nie jest w stanie zdecydować się na tego rodzaju zabieg, ponieważ przerażająco boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich doskonałe rozwiązanie.

kosmetyczka
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki policzków za sprawą biowchłanialnych nici to dzisiejsze zabiegi liftingu bez wykorzystania skalpela. Nici liftingujące zostały zatytułowane rewolucyjnym odkryciem, jaki mało inwazyjne technologie odmładzania popycha na nową drogę – czytaj więcej . U każdego z nas wraz z postępem lat zauważa się na skórze upływanie czasu w postaci naciągniętej skóry policzków. Oprócz tego z wiekiem wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła powoduje, że brwi osuwają się niżej dając efekt w postaci spadających powiek.

Widać w takich miejscach nawet gromadzący się podkład do twarzy niedługo po pomalowaniu się. Naprzeciw wychodzą nam naturalnie nici liftingujące, za usługą jakich pełni się bezoperacyjny lifting. Posiadają one na swojej długości maleńkie haczyki. Dzięki nim mogą zaczepić się w cerze. Prawidłowe rozciągnięcie nici powoduje podniesienie skóry tak, aby zniwelować nadmiar wiotkości tudzież wyrównać zmarszczki.

Czy podoba Ci się prezentowany tekst? Jeżeli tak, to zobacz jeszcze szczegóły w serwisie łaźnia parowa, ponieważ one także mogą być dla Ciebie bardzo ciekawe.

Bezoperacyjny lifting – dalej – sprawia, że pobudzone komórki skóry wytwarzają nowe włókna kolagenowe i elastyczne. To

dowiedz się więcej
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

dodatkowo uelastycznia i napręża skórę.

dużą wartością, jaką ma lifting bezoperacyjny twarzy jest to, iż nie tworzone są blizny jak po klasycznym, chirurgicznym zabiegu. Jest on przydzielony dla ludzi po 40 roku życia, ze skórą o odpowiedniej kondycji. Zabieg z użyciem nici liftingujących jest metodą, jaką może wykonywać wyłącznie przeszkolony lekarz.

Wiadome jest, iż nici mimo stymulacji do produkcji kolagenu nie zatrzymują procesów starzenia się cery, o którą powinno się dbać przez cały czas. Rezultaty zabiegu widoczne są już po wprowadzeniu nici pod skórkę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić tworzy się nowy kolagen, dzięki temu skutki zabiegu trzymają się do 2 lat.